BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 8594314
*
nr 859 4314
Golvlampa
3-armad, metall, 1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:51:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 11:29:43
1
300 kr
8/11 08:53:09
2
500 kr
8/11 09:32:58
3
500 kr
11/11 20:26:22
4
Vinnande bud
11/11 20:43:37
1
700 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 4314
Golvlampa
3-armad, metall, 1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 11:29:43 | 1 | 300 kr |
8/11 08:53:09 | 2 | 500 kr |
8/11 09:32:58 | 3 | 500 kr |
11/11 20:26:22 | 4 | Vinnande bud |
11/11 20:43:37 | 1 | 700 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:18